1397/04/23         2,307      
اینلاین هاکی بانوان در مسیر مسابقات آسیایی اینلاین هاکی بانوان در مسیر مسابقات آسیایی اولین دوره از تست انتخابی تیم ملی اینلاین هاکی بانوان جهت حضور در رقابت های آسیایی برگزار شد.
5 امتیاز از 3 رای
iFitPro Support
5 امتیاز از 3 رای
     
اینلاین هاکی بانوان در مسیر مسابقات آسیایی
اولین دوره از تست انتخابی تیم ملی اینلاین هاکی بانوان جهت حضور در رقابت های آسیایی برگزار شد.

۳۵ ورزشکار از استان‌های تهران، اصفهان، تبریز و قزوین طی روزهای چهارشنبه ۲۰ و شنبه ۲۳ تیرماه با حضور در آکادمی ملی المپیک در تست انتخابی تیم ملی شرکت کردند.

پس از انجام تست‌های آمادگی جسمانی بازیکنان، مسابقات انتخابی تیم ملی برگزار خواهد شد. مسابقات دسته‌جات آزاد طی دو روز ۲۸ و ۲۹ تیرماه برگزار می‌شود و پس از آن کادر فنی، با توجه به عملکرد بازیکنان و نتایج تست‌های آمادگی جسمانی، بازیکنان را انتخاب و به اردوهای آینده تیم ملی دعوت می‌کنند.

تست‌های انتخابی تیم ملی برای حضور در چهارمین دوره از رقابت‌های آسیایی اینلاین هاکی بانوان است که شهریور ماه سال جاری در شهر ناموان کره جنوبی برگزار خواهد شد. دختران ایرانی تاکنون در دو دوره از این رقابت‌ها موفق به کسب مقام سوم شده‌اند.

تیم ملی اینلاین هاکی در حال حاضر در تلاش برای تامین هزینه‌های اعزام به مسابقات آسیایی است. این تیم پیشتر در سال ۹۵ نیز به همت فدراسیون، کادر فنی و گروه پشتیبانی تیم‌های ملی اینلاین هاکی، توانسته بود از طریق کمک‌های مردمی همت اعضای تیم و با حمایت اس‍پانسرها، هزینه‌ اعزام به رقابت‌های جهانی و آسیایی را تامین کند.

لازم به ذکر است که مسابقات انتخابی در مجموعه های‍پراسکیت واقع در هایپراستار برگزار خواهد شد.