مبلغ مورد نیاز: 500,000,000 تومان
تاریخ اتمام پروژه : 1398/01/01
مبلغ جمع‌آوری شده: 0 تومان
حامیان: 0 نفر
حمایت از این پروژه پایان یافته است

حمایت از تیم ملی اینلاین هاکی بانوان در مسابقات جهانی بارسلون حمایت از تیم ملی اینلاین هاکی بانوان در مسابقات جهانی بارسلون پیش به سوی موفقیت در مسابقات اینلاین هاکی 2018 بارسلونا
5 امتیاز از 2 رای
iFitPro Support
5 امتیاز از 2 رای
     
پیش به سوی موفقیت در مسابقات اینلاین هاکی 2018 بارسلونا

تیم ملی اینلاین هاکی برای اولین بار در سال ۱۳۸۳ و پیش از تأسیس فدراسیون اسکیت و در زمانی که زیر نظر فدراسیون همگانی اداره می‌شد، به مسابقات آسیایی اعزام شدند و رتبه آخر این مسابقات را کسب نمودند. در سال ۱۳۸۴  اسکیت از فدراسیون همگانی جدا و فدراسیون اسکیت تشکیل شد. پس از آن در سال ۱۳۸۵ و پس از گذراندن تمرینات تخصصی، برای دومین بار به مسابقات آسیایی اعزام شدند که توانستند جایگاه سوم آسیا را کسب کنند. در سال ۱۳۹۵ این تیم برای اولین بار به مسابقات جام جهانی اینلاین هاکی در کشور ایتالیا اعزام شدند که رتبه آخر این مسابقات را کسب نمودند .
سرانجام پس از برنامه ریزی های کوتاه مدت و بلند مدت کمیته اینلاین هاکی، در یک روند ۱۳ ساله رو به رشد، و با تلاش و پشتکار ورزشکاران و حمایت همه جانبه فدراسیون، تیم ملی اینلاین هاکی آقایان بر سکوی نخست رقابت های آسیایی در سال ۱۳۹۷ ایستاد و تیم بانوان نیز توانستند رتبه سومی خود را حفظ و بر سکوی سوم این رقابت ها بایستند.

 

افتخارات بانوان:

2012 - سوم آسیا (هی فی چین)

2016 - سوم آسیا (لی شویی چین)

2018 - سوم آسیا (نام وان کره جنوبی)

 

هدف:

کسب آمادگی برای كسب نقره 2020 هند

 

تیم ملی اینلاین هاکی زنان ایران طی سال‌های فعالیت خود، با کمک ورزشکاران، حامیان مالی، فدراسیون و کمک‌های مردمی به چندین تورنمنت آسیایی و جهانی رفته است. حالا هم دختران جنگجوی تیم ملی برای کسب مقام قهرمانی در مسابقات جهانی بارسلون آماده می‌شوند. رویایی که برای محقق شدن، نیاز به حمایت همه کسانی دارد که پشتیبان ورزش زنان هستند و هر شکلی، می‌توانند آن‌ها را در دستیابی به اهدافشان همراهی کنند.

هزینه‌هایی چون بلیط هواپیما، هتل، لباس فرم و خوراک عمده هزینه‌های اعزام تیم ملی را تشکیل می‌دهند؛ این هزینه‌ها در دوره گذشته از سوی حامیان مالی تامین شده بود. تیم ملی اینلاین هاکی بانوان ایران از تمام اشخاص، شرکت‌ها و سازمان‌هایی که می‌توانند به هر نحوی آنان را در مسیر حضور در مسابقات آسیایی و افتخار آفرینی برای کشور همراهی کنند، به گرمی استقبال می‌کند.

 

 

 

گروه پشتیبانی اینلاین هاکی، طی سالهای متمادی با ارائه خدمات داوطلبانه سعی در رشد، تعالی و شکوفایی خانواده بزرگ اینلاین هاكی ایران داشته است.
تیم‎های ملی اینلاین هاکی ایران (بانوان و آقایان) در طول سال‌های فعالیت خود، با کمک ورزشکاران، حامیان مالی، فدراسیون و همچنین کمک‌های مردمی در چندین رقابت آسیایی و جهانی شرکت کرده‌اند که در بیشتر مسابقات این حضور همراه با افتخار آفرینی بوده است. اکنون تیم‌های آقایان و بانوان کشورمان، خود را برای کسب مقام قهرمانی در مسابقات آسیایی کره جنوبی آماده می‌کنند. رویایی که برای محقق شدن آن، نیاز به حمایت همه کسانی است که پشتیبان ورزش هستند؛ همان‌هایی که عشق بالا بردن پرچم وطن را دارند.
گروه پشتیبانی اینلاین هاکی ایران به منظور تأمین هزینه‌های اعزام به مسابقات جهانی و گسترش دامنه فعالیت‌های این ورزش از همه علاقه‌مندان دعوت به همکاری می‌کند. این گروه در تلاش است تا ضمن دستیابی به این هدف، فرصتی فراهم کند که سایر هم‌وطنان نیز در لذت حضور و موفقیت این تیم در مسابقات سهیم باشند. گروه پشتیبانی تیم ملی اینلاین هاکی بر این باور است که این فرصتی است تا دوستداران ورزش، خود را از گردانندگان تیم‌ هاکی بدانند و بتوانند گامی در موفقیت‌های پیش‌روی این تیم بردارند.
بر همین اساس از علاقمندان دعوت می‎شود جهت تأمین هزینه‎ها و فراهم آوردن امکانات بیشتر ، گسترش و توسعه خدمات سازمانی این نهاد مردمی و همچنین حمایت از اینلاین هاکی ایران قدمی موثر برداشته و در مسیر برافراشته شدن پرچم مقدس و سه رنگ کشورمان در رقابت‎های آسیایی، دختران و پسران هاکی ایران را یاری نمایند.

 

 

Since couple of years ago the Inline hockey support team has been working on providing volunteer service to the growth, excellence and prosperity of the Inline hockey teams in Iran.
The national hockey teams of Iran (Men and women) have participated in several Asian and world championships throughout the last years by supporting of athletes, sponsors, the skate federation and donors which their participation has mostly brought us honors.
Nowadays our Men and Women National teams are preparing themselves for the the Asian championship in South Korea.
A dream that needs supports of sport fans to come true, The ones who love their homeland’s flag up.
Iran’s Inline Hocky support team invites all enthusiasts to contribute in providing the costs of sending the teams to the Asian championship and expanding the scope of their activity . The support team is trying to achieve this goal, providing the opportunity for other compatriots to share the pleasure of the team’s presence and success in this tournament.
The Inline hockey’s support team believes that this is an opportunity for sport lovers to see themselves as owners and enable them to take a step forward in the team’s progress.
Accordingly, we invite enthusiasts to take effective steps to help us with the costs, providing more facilities, expanding the organization’s services and popularizing the Iraninan situation as well as supporting Iran Inline Hocky teams and also help Iran’s boys and girls hockey players to flag up in the Asian cup.

 حمایت میکنم
حمایت میکنم (مبلغ دلخواه)